LEARSY MuralPix

Stáhněte si MuralPix

MuralPix si můžete stáhnout ve třech verzích, které se liší pouze v množství přiložených obrázků a tudíž i velikosti souboru:

  • Minimální verze: Obsahuje MuralPix a žádné ukázkové fotografie.
  • Základní verze: Obsahuje MuralPix a 5 ukázkových fotografií.
  • Rozšířená verze: Obsahuje MuralPix a 50 ukázkových fotografií.

Minimální a základní verze jsou vhodné pro stahování pomocí modemu a vytáčeného telefonního spojení, ke stažení rozšířené verze je vhodné mít vysokorychlostní připojení k internetu, např. ADSL. Pro stažení ťukněte na níže uvedené jméno souboru pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte volbu "Uložit cíl jako..."

Verze Soubor Velikost
1.07 Minimální MuralPix_107_Min.zip 3,0 MBajtů
1.07 Základní MuralPix_107.zip 3,9 MBajtů
1.07 Rozšířená MuralPix_107_Ext.zip 10,8 MBajtů

MuralPix je uložen v archivu ZIP. Po jeho stažení si vytvořte na disku dočasnou složku a do ní tento soubor rozbalte. Pokud nemáte na počítači umístěn program na rozbalování archivů ZIP, stáhněte si a použijte např. PkZip, WinZip. Pokud používáte pro manipulaci se ZIPy funkce integrované do Průzkumníka Windows ve Windows ME/XP, nespouštějte instalační program rovnou z archivu ZIP, ale nejprve rozbalte obsah archivu do jiné dočasné složky; jinak instalační program nebude schopen najít ostatní soubory.

Po rozbalení archivu do dočasné složky najděte mezi těmito soubory instalační program Setup.exe a ten spusťte. Po ukončení instalace programu je možné dočasnou složku smazat; k běhu programu již není potřeba. Pokud se vám MuralPix nebude líbit, můžete jej odinstalovat standardním způsobem, tj. z nabídky Start -> Nastavení -> Ovládací panely -> Přidat nebo odebrat programy.

Program MuralPix je freeware, tj. je zdarma pro osobní nekomerční použití. V případě, že se vám program zalíbí, ocením drobný finanční příspěvek.