LEARSY MuralPix

MuralPix: Měnič pozadí a spořič obrazovky

Měnič pozadí MuralPix je program, který automaticky vytváří pozadí (tapety) do Windows z vybraných obrázků ve formátu JPEG a mění je v nastavených časových intervalech.

MuralPix je výborným nástrojem pro oživení nudné pracovní plochy ve Windows; umožní vám těšit se z vašich obrázků i při práci. Program ocení především majitelé digitálních fotoaparátů.

various wallpapers

Spořič obrazovky MuralPix zobrazuje obrázky z vašeho archivu v době, kdy s počítačem nepracujete. Obrázky jsou měněny s řadou přechodových efektů.

MuralPix je distribuován freeware, tj. je zdarma pro osobní nekomerční použití (*). Pokud se vám zalíbí, můžete jeho autora podpořit drobným finančním příspěvkem.


Vyzkoušejte také Měnič data a času souborů JPEG (freeware).

(*) Osobním nekomerčním použitím je myšleno to, že vám MuralPix neslouží k výdělečné činnosti. Takovou činností by bylo např. přikládání MuralPixu na CD s fotografiemi, které byste prodávali.
Ale pokud MuralPix používáte jen pro svou vlastní potřebu (pro vylepšení pracovní plochy na monitoru), ať už je to na jakémkoliv počítači, tj. třeba i v práci, je jeho použití ZDARMA a není k tomu třeba žádný doklad; každé takové použití má automaticky souhlas autora programu.